Kancelaria Upadłość Konsumencka

https://www.file-upload.com/hru22teplhwo
Kancelaria Upadłość Konsumencka
Kancelaria Upadłość Konsumencka
https://anotepad.com/notes/k7fthr4c
https://squareblogs.net/prawnikrzeszow468/kancelaria-upadlosc-konsumencka-st0n

Kancelaria Upadłość Konsumencka Upadłość konsumencka - przygotowywanie wnioskuAnalizując fora o tematyce finansowej i pożyczkowej coraz to systematyczniej możemy się natknąć na pytanie, co to jest upadłość konsumencka. W tym zwięzłym paragrafie chcielibyśmy rzucić trochę światła na powyższe zagadnienie. W zwykłych słowach możemy, bowiem mówić o ogłoszeniu bankructwa. Instytucja ta była znana już uprzednio w naszym systemie prawnym, niemniej jednak do tej chwili mogły z niej skorzystać jedynie podmioty prowadzące firmę (np. spółki partnerskie). W tym momencie (a dokładniej z końcem grudnia 2009 r.) o obwieszczenie upadłości mogą się starać także osoby prywatne - konsumenci.

Aczkolwiek, aby upadłość konsumencka stała się faktem każda jednostka, która się o nią stara musi spełnić szereg przesłanek. W pierwszej kolejności należy wykazać, iż jesteśmy niewypłacalni (oznacza to, że ze swoich przychodów nie jesteśmy w stanie spłacać naszych comiesięcznych zadłużeń - doskonały przykład jednostek, które zaciągnęły sporo zadłużeń i sumy rat przewyższają uzyskiwane dochody). W następnej kolejności w treści uzasadniania wnioski, jaki będziemy wnosić w sądzie należy wskazać, iż zadłużenie powstało bez naszej ewidentnej winy, np. padliśmy ofiarą oszustwa albo pożyczek z lichwiarskim procentem.

Upadłość konsumencka to sprawa rzeka i przy wnoszeniu adekwatnego wniosku potrzebna jest fachowa wiedza. Wobec tego właściwym wyjściem jest korzystanie z pomocy kompetentnego pełnomocnika w osobie adwokata lub radcy prawnego.
Back to posts
This post has no comments - be the first one!

UNDER MAINTENANCE

Polly po-cket