80s toys - Atari. I still have

Kancelaria Upadłość Konsumencka

Kancelaria Upadłość Konsumencka
Kancelaria Upadłość Konsumencka
https://riisconnolly77.werite.net/post/2021/12/14/Kancelaria-Upad%C5%82o%C5%9B%C4%87-Konsumencka
https://postheaven.net/pendegree02/kancelaria-upadlosc-konsumencka-bh6b
Kancelaria Upadłość Konsumencka

Kancelaria Upadłość Konsumencka Upadłość konsumencka a skarga pauliańskaOdwiedzając fora o tematyce finansowej i kredytowej coraz to systematyczniej możemy się natknąć na zapytanie, co to jest upadłość konsumencka. W tym krótkim paragrafie chcę rzucić nieco światła na przedmiotowe zagadnienie. W prostych słowach możemy, bowiem mówić o przeprowadzeniu bankructwa. Instytucja ta była znana już uprzednio w polskim systemie prawnym, jednak do tej pory mogły z niej skorzystać jedynie podmioty prowadzące działalność gospodarczą (np. spółki akcyjne). W obecnej chwili (a dokładniej od końca grudnia 2009 roku) o ogłoszenie upadłości mogą się starać także osoby prywatne - konsumenci.

Niemniej jednak, aby upadłość konsumencka stała się faktem każda osoba, która się o nią stara musi wykonać szereg przesłanek. Na wstępie należy uwidocznić, iż jesteśmy niewypłacalni (oznacza to, iż ze swoich przychodów nie jesteśmy w stanie spłacać naszych comiesięcznych zadłużeń - klasyczny przykład jednostek, które wzięły wiele zobowiązań i kwoty rat przewyższają uzyskiwane przychody). W dalszej kolejności w treści uzasadniania wnioski, jaki będziemy składać w sądzie musimy wskazać, że zadłużenie powstało w sposób przez nas niezawiniony, np. padliśmy ofiarą przestępstwa finansowego albo pożyczek o lichwiarskim charakterze.

Upadłość konsumencka to problem rzeka i przy wnoszeniu adekwatnego wniosku jest konieczna specjalistyczna wiedza. Wobec tego dobrym wyjściem jest skorzystanie ze wsparcia fachowego pełnomocnika w osobie mecenasa lub radcy prawnego.
Back to posts
This post has no comments - be the first one!

UNDER MAINTENANCE