Old school Swatch Watches

Kancelaria Upadłość Konsumencka

https://squareblogs.net/sweetturan6/kancelaria-upadlosc-konsumencka-9zqx
Kancelaria Upadłość Konsumencka
Kancelaria Upadłość Konsumencka
Kancelaria Upadłość Konsumencka
https://telegra.ph/Kancelaria-Upadłość-Konsumencka-12-19-9

Kancelaria Upadłość Konsumencka Problem długu Młodych polaków a upadłość konsumenckaOdwiedzając fora o tematyce finansowej i pożyczkowej coraz częściej możemy się natknąć na zapytanie, co to jest upadłość konsumencka. W tym zwięzłym paragrafie chcielibyśmy rzucić odrobinę światła na powyższe zagadnienie. W nieskomplikowanych słowach możemy, bowiem mówić o ogłoszeniu bankructwa. Instytucja ta była znana już wcześniej w polskim systemie prawnym, ale do tej pory mogły z niej skorzystać jedynie podmioty prowadzące działalność gospodarczą (np. spółki z ograniczoną odpowiedzialnością). W obecnej chwili (a dokładniej z końcem grudnia 2009 roku) o ogłoszenie upadłości mogą się starać również osoby indywidualne - konsumenci.

Jednak, żeby upadłość konsumencka stała się faktem każda jednostka, która się o nią stara musi spełnić wiele przesłanek. Wstępnie należy wykazać, iż jesteśmy niewypłacalni (znaczy to, iż ze swoich przychodów nie jesteśmy w stanie regulować naszych comiesięcznych zobowiązań - klasyczny przykład osób, które zaciągnęły pełno deklaracji i sumy rat przewyższają pozyskiwane przychody). W dalszej kolejności w treści uzasadniania wnioski, jaki będziemy wnosić w sądzie należy wskazać, iż zadłużenie powstało bez naszej ewidentnej winy, np. padliśmy ofiarą oszustwa lub pożyczek z lichwiarskim procentem.

Upadłość konsumencka to sprawa rzeka i przy składaniu stosownego wniosku potrzebna jest fachowa wiedza. Wobec tego słusznym rozwiązaniem jest skorzystanie ze wsparcia fachowego pełnomocnika w osobie adwokata lub radcy prawnego.
Back to posts
This post has no comments - be the first one!

UNDER MAINTENANCE